گارانتی کولر گازی وستن ایر

دستگاه‌های تهویه مطبوع وستن طبق ضمانت‌نامه تا 5 سال پس از تاریخ خرید/نصب ضمانت می‌شوند. در ضمانت  نیز مدت زمان ضمانت کمپرسور (موتور اصلی) ۵ سال از تاریخ تولید است. دستگاه های که توسط افراد مجاز اوین تهویه نصب نشده و دارای ضمانت نامه مهر شده نباشد شامل این ضمانت نامه نخواهد بود.

مواردی که شامل ضمانت می‌شوند شامل ارائه خدمات رایگان برای نصب، ایاب و ذهاب، اجرت تعویض یا تعمیر قطعات است و هزینه‌های مربوط به بدنه، لوازم جانبی و سرویس دوره‌ای را شامل نمی‌شود.

خدمات رایگان ضمانت‌نامه منحصراً در نمایندگی‌های مجاز شرکت اورین تهویه در ایران ارائه می‌شود.

مواردی که شامل ضمانت‌نامه نمی‌شود عبارت است از:

  • مخدوش شدن، ناقص یا ناخوانا بودن هولوگرام یا ضمانت‌نامه
  • جابه‌جایی، نصب، تعمیر یا دستگاری دستگاه توسط افراد غیر مجاز
  • صدمات ناشی از ضربه و شکستگی، حمل و نقل، تماس یا نفوذ آب و رطوبت، مواد شیمیایی، آتش‌سوزی، رعد و برق و حوادث طبیعی
  • نصب در محل‌های غیراستاندارد یا آلوده به مواد شیمیایی
  • عیوب ناشی از استفاده غیرصحیح از دستگاه در مواردی خارج از استاندارد تعیین‌شده برای دستگاه، عدم رعایت دستورالعمل‌ها و الزامات ایمنی مندرج در دفترچه راهنمای دستگاه
  • وسایل و تجهیزات جانبی، بدنه و قاب، کنترل از راه دور، فیلترها، شلنگ آب، لوله مسی

در صورت ایراد کالا در پایان دوره گارانتی، کالا در قبال قطعه تعویض‌شده به مدت سه ماه گارانتی می‌شود و سایر قطعات همچنان طبق مفاد ضمانت‌نامه تحت پوشش ضمانت خواهد بود.

در صورت هر گونه عیب در کولرهای گازی ال‌جی، عوارض یا خرابی اشیا و یا دستگاه‌های الکتریکی قرار گرفته در زیر یا مجاورت محل نصب آن، خارج از عهده مسئولیت این شرکت است.

اصالت گارانتی

جهت بررسی و کنترل اعتبار گارانتی دستگاه وستن ایر خود اینجا کلیک کنید.

*******************************************************************************

شرایط خدمات

  • برای دستگاه هایی که گارانتی دارند، تمام شرایط خدمات (تعمیرات، تعویض و خدمات پس از فروش) بر عهده شرکت گارانتی کننده می باشد و این فروشگاه مسئولیتی برای خدمات پس از فروش کالا ندارد.